Giriş Yap

Hesabınıza Giriş Yapın

Kullanıcı Adı
Şifre *
Beni Hatırla

Bülten Üyeliği

Bülten ve Duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen sitemize üyeliğinize yapınız KAYIT OL

Lütfen hesabınızın e-posta adresini girin. Size bir doğrulama kodu gönderilecek. Kodu aldığınız zaman hesabınız için yeni bir parola seçebileceksiniz.

HABER & DUYURULAR & PRATİK BİLGİLER

23 Kasım 2016 tarihinde İstanbul da Scheffler LUK firması Tarafından Ücretsiz 7 ileri kuru kavramalı DSG Kavrama LuK RepSet 2CT kuru tip çift balatalı Debriyaj Eğitimleri Eğitimi Planlıyorum katılmak ve Bilgi Almak İsteyenler Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Adresinden Mail ile Ulaşabilirler.


16 Kasım 2016 tarihinde İstanbul da EXIDE AKÜ firması Tarafından Ücretsiz Akü Teknolojisi Konulu Eğitimi Planlıyorum katılmak ve Bilgi Almak İsteyenler Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Adresinden Mail ile Ulaşabilirler.

9 Kasım 2016 tarihinde İstanbul da İNTERMOBİL firması Tarafından Ücretsiz İleri Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) Bilgilendirme Konulu Eğitimi Planlıyorum katılmak ve Bilgi Almak İsteyenler Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Adresinden Mail ile Ulaşabilirler.

Görüşmemiz üzerine, eğitim yapacağımız konu ile ilgili bilgilendirme aşağıdaki gibidir: İlerleyen teknolojiler sayesinde, araçlarda sürüşe ve yol şartlarına duyarlı farlardan otomatik mesafe kontrol sistemlerine, çarpışma önleyici frenleme sistemlerinden şerit takip sistemlerine kadar kamera bazlı güvenlik sistemleri artık günümüz araçlarının standart donanımlarda yerini almaya başladı.

Araç ön camında bulunan ve bu sistemlerin ana işlevini sağlayan kameraların yanında, genelde ön tampon seviyesinde bulunan radar sensörleri ile de uzun zamandır araçlarda Adaptif Hız Sabitleme Sistemleri standart donanım olarak sunuluyordu.

21 ARALIKTA Scheffler LUK firması Tarafından ÇİFT KÜTLE VOLAN VE KENDİNDEN AYARLI BASKI EĞİTİMİ

İSTANBUL OTO SANATKARLARI ESNAF ODASI MESLEĞİN DEVAMLILIĞI EĞİTİM PROJESİ Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye İLE DEVAM EDİYOR

01 Eylül 2016 tarihinde Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’den bir grup binek araç özel servislere yönelik ‘’LuK RepSet 2CT Çift Balatalı Debriyaj’’ konulu eğitimi, Schaeffler Eğitim merkezinde gerçekleştirdi. Eğitime katılan tamir ustalara yönelik düzenlenen LuK markalı çift balatalı debriyaj sistemi ürünleri hakkında bilgi veren seminer, işin profesyonellerden büyük ilgi gördü.

Seminerde LuK RepSet 2CT hakkında detaylı teorik bilgi paylaşılmasının yanı sıra katılımcılar pratik uygulama görme olanağı da buldular.

Eğitim sırasında, sıkça karşılaşılan sorunlar anlatılarak onarım işlemi öncesi faydalı olabilecek bilgiler paylaşıldı. 0AM-Kuru tip çift balatalı 7 ileri otomatik şanzıman üzerinde verilen eğitim sonrası katılımcılar yine Schaeffler Automotive Aftermarket tarafından geliştirilen özel servis takımını kullanarak ürün üzerinde sökme, takma ve boşluk ayarlama işlemlerini yakından görme fırsatı buldu.

Öte yandan eğitimde, katılımcıların her oturumun sonunda interaktif bir ortamda, sektördeki güncel teknik konular ve gelişmeleri de birbirleriyle paylaşması sağlandı. Schaeffler luk firmasının dudullu da bulunan eğitim merkezinde maslak atatürk oto sanayi sitesinde 22 kişilik bir gruba ve başbuğ oto yedek parça teknik sorumlusu şahin beyinde katıldığı DSG kavrama eğitimini tamamladık eğitime katılan ustaların sertifikaları istanbul oto sanatkarları esnaf odasını düzenleyeceği, başbuğ oto yedek parça yetkilileri ve Schaeffler luk firma yetkilerinin katılacağı törende takdim edilecek .

Eğitim seminerine katılan değerli ustalarıma teşekkür ederim

A . K . M